Виховні заходи - Ліцей №21 ЛМР

Привітання з Днем Матері від 5-х класів.

День цивільного захисту --->
Різдвяна колядка.

Жодне Різдво, чи то в Україні, чи далеко за її межами не обходиться без колядок. Наші учні, які відвідують гурток розмовної англійської мови на базі школи “Speaking club” вже вміють співати англійських колядок! Підтримуємо інтерес до вивчення англійської мови та культури англомовних країн!

Всім бажаємо веселих свят і гучної коляди🎄

Merry Christmas!🌟

А хто бажає долучитись до нашого гуртка телефонуйте, будь ласка, +380 (68) 537 06 07.

Вітання з Різдвом від 9А класу
Мир - головна цінність для будь якої людини.
Зустріч з учасником Майдану та учасником бойових дій на Сході України, до Міжнародного дня Миру, Антоном Петрівським з учнями 7 Б класу, ліцею 21ЛМР.
Класний керівник  Станішевська Н.З.
Андріївські вечорниці.
Класниу керівник Волошин Л.Д.
Різдвяний час, веселий час! Як щільно переплелися традиціі святкування  Різдва сьогодення з дослідженням історіі середньовіччя в екскурсії по гербах міста Львова!
Презентація підручника "Світло і тінь Личаківського та Галицького передмість" англійською та українською мовами. Провели вчитель англійської мови Шпаргало Л.Я., вчитель образотворчого мистецтва Терлецька А.Ю., учні 7-9 класів. Запрошені гості - консультант ЦПРПП, львовознавець А,Васільєва.
The most incredible time for Christmas in researching Medieval Ages on the coats of arms! "Light and shadow of  Lychakiv and Galician suburbs"