Інформативно для батьків - Ліцей №21 ЛМР

Шановні батьки, просимо дати відверті відповіді на запитання анкети з метою покращення дистанційного навчання (анкета анонімна)

2024 рік
2023 рік
17. Територія обслуговування Ліцею №21 ЛМР.
Шановні друзі!
Вітаємо вас із Різдвом Христовим та зимовими святами! Ми вже підготували до вас особливу святкову програму, сповнену різдвяним настроєм та відчуттям чудес.
Не пропустіть головні події нашого січневого репертуару.
Справжній бароковий український вертеп можна буде побачити у виставі “Зоря благодатна”. Це постановка-реконструкція, яка відновлює автентичне Різдвяне дійство кількасотлітньої давності.
Ця вистава - хороший вибір для святкового перегляду великими компаніями, у колі друзів чи родини.
Творці вистави зберегли оригінальну мову,  яка перенесе глядачів у ті часи, коли у різдвяну пору грамотні міщани, дяки, школярі та церковні співаки збирались у дорогу і носили по хатах ляльковий театр під назвою Вертеп. Ця традиція започаткувалася ще у XVII-му столітті – нехай вона живе й надалі!
Покази вистави відбуватимуться 11, 14, 20, 30 січня у вечірній час, з 18-00.
Насолодитись святковою атмосферою Зими допоможуть наші кращі казкові постановки:
“Святкові сни” - 18, 19 січня.
Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка перебувають у передчутті Різдва, подарунків та інших святкових приємностей. Аж раптом з’являється чарівний промінчик, який запрошує їх у казкову мандрівку. У фентезійному світі української минувщини на Святка та Дзвінку чекають дивовижні пригоди!
У дійстві звучить багато колядок та панує чудовий святковий настрій.
“Сніговички і сонечко” - 2, 6, 9 січня.
Лісові Сніговики чудово проводять час в зимовому холоді та зовсім не хочуть, щоб прийшло Сонечко і розтопило їх. Через це збираються у небезпечну подорож лісом – відшукати небесне світило та вмовити його не повертатись. Незвичайна мандрівка та цікаві зустрічі допоможуть їм зрозуміти важливий урок життя та краще пізнати себе і світ довкола.
“Таємниця лісовичка” - 23, 29 січня.
Якось узимку маленька Дівчинка пішла гуляти в  ліс та заблукала серед засніжених дерев. Тепер їй доведеться покластися на допомогу тутешніх мешканців – лісовичків. Але як зрозуміти з ким маєш справу? Як відрізнити правду і щирість від лицемірства та лестощів? Тож, аби вийти з лісу, Дівчинці доведеться зрозуміти важливі речі про життя.
“Золоторогий олень” - 22 січня
Настали в горах важкі часи - чужоземний король привів сюди велике військо, аби підкорити собі вільний край. А ще, його манить легенда про Золоторогого Оленя, що блукає високими засніженими полонинами. Мало кому вдавалося наблизитись до цього чарівного звіра, однак, королю таки вдається заманити його у пастку…
Традиційна гірська музика, унікальні образи народної культури та пригодницька фентезійна історія занурять глядача у неповторну казку старовинного карпатського краю.
Відчути себе справжнім чарівником-ляльководом можна буде, завітавши 12 січня о 14-00 на виставу-майстерклас “По той бік ширми”. Тут вас навчать спеціальним прийомам та навичкам, що перетворюють ляльку на живого персонажа, якому віриш і співпереживаєш.
Доброго дня!
Львівська обласна рада інформує вас про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання
і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій,
інституцій місцевої влади, активних спільнот на період з 1 лютого 2022р.

Моніторинг змін щодо актуальності інформації за тематичними напрямами проводиться щотижнево
й оновлюється автоматично. Поширення інформації здійснюється двічі на місяць.

Зверніть увагу! Інформація про крайні терміни участі у конкурсах, програмах - наявна у всіх тематичних напрямах,
а також у
блоці "Консолідована інформація за напрямами і фондами".

Інформація про можливості і донорські установи доступна за цим лінком
------------
Тематичні напрями
(актуальних конкурсів/можливостей із дедлайнами):
  • Соціальний розвиток та демократичні ініціативи (+7)
  • Аграрний розвиток (-)
  • Економіка та підприємництво (+3)
  • Енергоефективність і екологія (+5)
  • Культура і туризм (+6)
  • Наука та інновації (+3)
  • Освіта (+5)
  • Охорона здоров’я (+4)
  • Краудфандингові платформи (-)
---------
Бажаємо успіху в реалізації ваших ініціатив та проєктів!

Відділ правового аналізу та моніторингу інвестиційної діяльностіE-mail :grantslviv@gmail.comПрийм.:(032)2999800Адреса:79008, м. Львів, вул. В.Винниченка 18, каб.342
 www.lvivoblrada.gov.ua