Важливо !!! - Ліцей №21 ЛМР

Ліцей №21
Львівської міської ради
Мова викладання - українська
Англійська мова 1-11 класи
Німецька мова 5-11 класи
Ліцей №21 Львівської міської Ради
Перейти к контенту
Запрошуємо учнів 1—11 класів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2022 – Осiння сесія».
З 1 до 30 листопада відбудуться 5 конкурсів з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство).
Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.
Всі учасники конкурсів отримають електронні іменні дипломи і грамоти.
Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 30 листопада 2022 р. на сайті www.olimpis.com.ua Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі, а якщо не буде такої можливості – вдома.
 
Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів):
·        якщо учня реєструє вчитель – 80 грн.
·        індивідуальна участь – 150 грн.
 
Реєстрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua
Як не стати співучасником вбивства заради органів

«Сьогодні, в XXI столітті, невинних людей, зокрема в'язнів совісті, вбивають, щоб вирізати їхні органи для отримання прибутку — це звірство» — заявив президент Фонду пам'яті жертв комунізму Амбасадор Бремберг.
8 грудня 2021 року правозахисні групи розпочали кампанію «Not From China Pledge», щоби покласти край масовим вбивствам незаконно ув’язнених в Китаї заради отримання їхніх органів.
Кампанія закликає не їхати на трансплантацію органів до Китаю, щоб уникнути ненавмисного сприяння вбивству людей для органів.  Ви можете пообіцяти не робити цього на сайті ETAC: https://endtransplantabuse.org/pledge/
Кампанію проводять неурядові організації: Міжнародна коаліція з припинення зловживань в системі трансплантації в Китаї (ETAC), VOC і християнська організація China Aid.
У 2019 році незалежний міжнародний Трибунал щодо Китаю дійшов висновку, що примусове вирізання органів у в'язнів совісті проводиться в Китаї упродовж тривалого часу і в значних масштабах, а основними жертвами є прихильники Фалуньгун.
Фалуньгун, також відомий як Фалунь Дафа, є давньою практикою вдосконалення душі і тіла, заснованої на принципі правдивості-доброти-терпіння.  Ідеї Фалунь Дафа, що ґрунтуються на прагненні до духовного зростання протилежні матеріалістичній та атеїстичній ідеології комунізму. Через це тодішній голова керівної комуністичної партії Цзян Цземінь побачив у цьому загрозу для свого авторитарного правління й розпочав у 1999 році масові репресії.
Мільйони послідовників Фалуньгун було запроторено до в'язниць і трудових таборів, де вони зазнавали рабської праці й жорстоких тортур, щоб змусити їх відмовитися від своїх духовних переконань. Незабаром після початку цих репресій в Китаї почало спостерігатися стрімке зростання кількості операцій з пересадки органів.
У червні 2021 року Управління ООН з прав людини знову порушило питання про санкціоноване владою КНР примусове вирізання органів в ув’язнених практикувальників Фалуньгун, уйгурів, тибетців, мусульман і християн домашніх церков.
У заяві ООН йдеться, що в цих людей без їхньої згоди беруть кров для аналізу, їм роблять рентген і УЗД внутрішніх органів. Потім лікарі вводять інформацію в базу даних донорів органів. Водночас на думку правозахисників ООН, інші ув'язнені не зобов'язані проходити такі процедури.
Експерти ООН вже порушували це питання перед владою КНР у 2006 та 2007 роках. Саме в 2006 році свідки вперше повідомили про масове вирізання органів у послідовників Фалуньгун в китайських таборах примусової праці. У той же час канадські правозахисники провели перше незалежне розслідування. Дивіться відео: «Медичний геноцид». https://youtu.be/kwa4qnVGP-c
За словами фахівців, в ув'язнених вирізають нирки, рогівку очей, печінку, серце. Операції найчастіше проводяться без анестезії, щоб органи краще приживалися. Тіла загиблих спалюють, щоб приховати злочини.
Вирізання органів є прибутковим бізнесом для Комуністичної партії Китаю. Під час слухань у Європарламенті 29 листопада 2021 року Джеффрі Найс, який очолює Трибунал щодо Китаю, заявив, що китайська влада може отримати з тіла кожної жертви до 500 тисяч доларів.
Правозахисники проаналізували офіційні звіти китайських клінік, що займаються трансплантацією, і дійшли висновку, що з 2000 по 2016 рік було проведено понад мільйон операцій з трансплантації органів.

Більше інформації на сайті: fofg.in.ua

Доброго дня!
Львівська обласна рада інформує про старт прийому заявок на конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2022р.
- із 4.01.2022 до 18.00 год.  21.02.2022 включно.

Учасники: Органи самоорганізації населення; Громадські організації; Благодійні фонди; ОСББ; Ініціативні групи громадян; Сільські, селищні, міські ради; КНП і КЗ Львівської обласної ради.

Конкурсні напрями:
 • Освіта;
 • Дошкільна і позашкільна освіта;
 • Культура
 • Охорона здоров'я;
 • Безпека;
 • Історико-культурна спадщина і туризм;
 • Молодь та спорт;
 • Обласні КЗ і КНП ЛОР;
 • Інше.
Бюджет проєкта:
● нижня гранична вартість проєкту – 200 тис. грн;
● верхня – не обмежується;
● максимальна сума субвенції з обласного бюджету ≤ 750 тис. грн.
---------

Детальна інформація про умови конкурса, вимоги до конкурсантів, допустимі статті витрат у межах проєктів, бюджети заявок - доступна
за  цим лінком (клікніть для переходу на презентацію)
---------
Платформа для подачі заявок розташована за лінком (платформа оновиться автоматично і буде доступною з 4.01.2022)
---------
Адміністратор конкурса: Відділ реалізації проєктів регіонального розвитку Львівської облради
вул. Винниченка, 18, каб. 341, тел. 2-999-808, e-mail: microproekt@gmail.com

---------
Бажаємо успіху в реалізації ваших ініціатив та проєктів!

Відділ правового аналізу та моніторингу інвестиційної діяльностіE-mail :grantslviv@gmail.comПрийм.:(032)2999800Адреса:79008, м. Львів, вул. В.Винниченка 18, каб.342
 www.lvivoblrada.gov.ua

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шановні  друзі,  колеги,  у  зв'язку  із  складними   карантинними   умовами,  які  останнім  часом  так  турбують  всіх  нас,  Вам  пропонується  брошура  «ГІГІЄНА  в  період  КАРАНТИНУ- практичні  рекомендації» (40 сторінок),  про  те,  як  поводитись  і   що  робити  в  умовах   карантину,   прочитавши  яку  Ви  зможете   самі   навчитися, та  навчити  своїх   близьких   тому, як   вірно  діяти  в  умовах  карантинних  обмежень,  щоб  по  можливості  оберігатися  та  оберігати  своїх   близьких.  Книжка  не  є  медичним  довідником,  а  розрахована  на  широке  коло  читачів.
   Якщо  Ви  бажаєте  взнати,  що  і  як  потрібно  робити,  щоб  навчитися  оберігати  себе  та  своїх  близьких,  педагогів  та  учнів  Вашого  закладу в  умовах  пандемії,  отримайте  таку  книжку  та  детально  ознайомтеся  з  її  змістом.  Маємо  надію,  що  вона  стане вам у пригоді.
   Педагоги   навчальних  закладів,  які  допомагатимуть   розповсюджувати  брошуру  «ГІГІЄНА  в  період  КАРАНТИНУ- практичні  рекомендації»  матимуть  відповідні   приємні   бонуси  та  винагороду  за   таку  допомогу.   Які  саме   бонуси  Вам  буде  вказано  у  листі,  який  ми  надішлемо  Вам  у  відповідь  на  Ваш   лист   з   бажанням   допомагати  розповсюджувати  брошуру та  отримати   такі  бонуси  та  винагороду.
 Якщо  Ви  зацікавилися  пропозицією,  то  надішліть  нам  у  відповідь  листа  на  електронну  адресу    ukrosvita-1@ukr.net    або  на  office@ukrosvita.org
у  темі  листа  напишіть:
Отримати  брошуру  «ГІГІЄНА  в  період  КАРАНТИНУ- практичні  рекомендації».
у  листі   вкажіть
- Ваше  ПІБ,  
- НАЗВУ  освітнього  закладу
- номер Вашого мобільного  телефону.

і  Вам у  відповідь  буде  надіслана  детальна  інформація.

 З  ПОВАГОЮ,   КООРДИНАТОРИ:
 1. ГО «Просвіта молоді  України»;
 2. 2. «Інтернет-Портал рейтингу освітніх  закладів  України».
Та   особисто   керівник  Конкурсних   та   Рейтингових  проектів  ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ
     Занін В.С.  
ukrosvita-1@ukr.net
office@ukrosvita.org
Рішення для освіти | Ціни | Блог
Вітання!
На прохання освітян цьогоріч розпочинаємо черговий Вебінар "Робота з mozaBook та mozaWeb", реєстрація відкрита, початок 20-го грудня. Долучайтеся)
Вебінар про використання mozaBook у пілотному проєкті НУШ для 5-х класів завершується 30 грудня! Будемо раді надати сертифікати вчителям 5-х класів з опорних шкіл, які хочуть працювати з програмою mozaBook на уроках.
З приємного для усіх вчителів фізики — на ютуб-каналі EdPro поповнюємо підбірку "EdPro Amperia. Експерименти" новими відео. Радість для юних дослідників науки)
Електронна книга "Школа Різдва" також у вільному доступі. Для вивчення традицій з дітьми у школі та вдома — це один із найкращих помічників на мозавебі — відкривайте на комп'ютері й досліджуйте найцікавіші складові свята. Лишень доведеться зареєструватися, якщо ви вперше на сайті ua.mozaweb.сom
Стаття "Школа Різдва" у mozaBook з pdf- файлом для друку та записом колядок й щедрівок на блозі EdPro. Користуйтеся матеріалами, залишайте відгуки та діліться з колегами.
І для тих, хто любить читати, свіжі випуски #theОсвітянки та #mozaBookНаЩодень зручно відкривати за хештегами на Фейсбуці.
Зичимо усім результативного навчання, гарного завершення року та завжди раді відповісти на ваші запитання і звертання.
Команда EdPro
проспект Шевченка 5, Львів, 79005
Unsubscribe - Unsubscribe Preferences
Created with WebSite X5
Ліцей №21 ЛМР
79005, м.Львів, вул.Кониського, 8
тел. 275-65-30, 276-91-63
serednia.shkola.21@gmail.com
Ліцей №21 ЛМР
Scientia potentia est
Labores gigunt hanores
Non scholae sed vitae discimus
Назад к содержимому